Kaip sustiprinti darbuotojų lojalumą? Nr.1 kasdienė lyderystė

Sveiki,

video ciklas apie darbuotojų lojalumą ir motyvaciją pradėtas! Šiame video cikle bus daugiau nei 10 praktikoje patikrintų idėjų, kaip sukurti motyvacinę aplinką, kuri pati iš savęs motyvuotų Jūsų įmonės darbuotojus.

Nr.1 praktika – kasdienė vadovo komunikacija ir veiksmai, kurie susiveda į kasdienę lyderystę. Tai yra visko pagrindas, be kurio mes negalime toliau kalbėti apie kitus darbuotojų motyvacijos įrankius.

 

P.s.

Aš tikiu, kad lyderystė nėra kažkokių super, unikalių Dievo duotų gabumų visuma, aš tikiu kasdienės lyderystės samprata ir kad kiekvienas gali būti lyderis įkvėpdamas, motyvuodamas ar atverdamas akis aplinkiniams. Tam tereikia išmanyti esminius komunikacijos triukus bei sudėtingose, ekstremaliose situacijose gebėti priimti sprendimus ir atsakomybę. Bet apie tai plačiau kada kitą kartą…

Nepamirškite prenumeruoti naujienas www.turnaround.lt puslapyje arba Turnaround LT Youtube kanale ir būkite pirmi, kurie sužino šviežiausias įžvalgas apie verslo pokyčius ir krizių valdymą.

Turnaround.lttai verslo pokyčių ir krizių valdymo tinklaraštis, kuriame rasite naudingų patarimų bei idėjų apie vadovavimą, pardavimų skatinimą, klientų lojalumą, personalo ugdymą, sporto psichologiją bei kitas aktualias šios dienos vadybos ir verslo įžvalgas. Prenumeruokite mūsų naujienas bei skaitykite naujausius straipsnius.

If you enjoyed this post, make sure you subscribe to my RSS feed!