Apie

turnaround.ltKodėl atsirado verslo pokyčių ir krizių valdymo tinklaraštis?

Jei tu skaitai šitą tekstą, vadinasi Tau įdomu, kas aš esu ir ar verta leisti savo brangų laiką skaitant šį galbūt puikų verslo tinklaraštį apie verslo pokyčius? Tikėtina, kad Turnaround.LT tu ieškai…atsakymų, motyvacijos, tobulėjimo, konkrečių idėjų, patarimų, verslo problemų sprendimo. Tai mus ir vienija. Aš esu toks pat ir tai darau ilgus metus.

Teko būti pardavėju pardavinėjant gatvėse, telefonu, B2B stambius projektus…Teko vadovauti, teko dirbti didžiulėje tarptautinėje įmonėje keliose europos šalyse. Teko sutikti įvairaus plauko ekspertų, konsultantų, vadovų. Teko beprotiškais tempais auginti verslą, teko gelbėti įmones nuo bankrotų, atlikti begales verslo pokyčių.

Aš didžiuojuosi savo pasiektais rezultatais, tačiau sėkmę iškeičiau į laimę ir norą daryti tai, kas mane iš tiesų „veža“. Tai yra viena priežastis, kodėl atsirado šis tinklaraštis apie verslo pokyčius.

Turiu nuliūdinti, Tavo įmonėj prireiks didžiulių verslo pokyčių, anksčiau ar vėliau Tau ir pačiam reiks juos atlikti, nes tai vienintelis nekintamas dalykas šiame dinamiškame pasaulyje.

Todėl šiame tinklaraštyje Tu rasi sukauptą patirtį, praktinius patarimus, klaidas apie šiuolaikines vadovavimo praktikas, kuriomis nenori nemokamai dalintis verslo konsultantai.

Aš sutaupysiu Jums laiko ir nervų ląstelių, kai Jūs susidursite su turnaround‘u ir krizinėmis situacijomis savo versle, nes tikiu greitais rezultatais ir kad kiekviena įmonė gali pasiekti nominalų pelno didėjimą, taigi dalinsiuos praktika apie verslo pokyčius šiose srityse:

  • Vadovavimas ir lyderystė
  • Personalo valdymas ir motyvacija
  • Produktyvumo didinimas
  • Kaštų taupymas
  • Sporto psichologija
  • Klientų lojalumo bei pardavimų skatinimas

 

Vitalijus Majorovas

Vitalijus Majorovas, www.turnaround.lt įkūrėjas, versle sukasi daugiau nei 10 metų. Per šį laikotarpį, pradėjęs karjerą nuo paprasto gatvės pardavėjo, tapo profesionaliu vadovu orientuotu dirbti su įmonėmis esančiomis sudėtingose, krizinėse situacijose.

Vitalijus yra sukaupęs universalią ir įvairiapusišką patirtį B2B ir B2C sektoriuose. Turi patirties telekomunikacijų, sporto bei renginių, mokymų rinkoje bei tiesioginėje prekyboje ir marketinge. Puikiai išmano, kaip veikia e-komercijos, mažmenos, didmenos, skambučių centrų, TV, spaudos verslo modeliai. Atsikandęs mokymų rinkos duonos, pažino mokymų ir verslo konsultavimo virtuvę iš vidaus, todėl supranta šios rinkos spragas. Paskutinius metus užsiėmė verslo įmonių reorganizavimu (Turnaround Management) Vengrijoje ir Turkijoje – įmones pavyko išgelbėti nuo bankroto.

Papildoma informacija:

DMA (direct marketing academy sertifikuotas marketingo ir pardavimų profesionalas).

Sertifikuotas suaugusiųjų mokymų vedėjas.

Profesionalus verslo pokyčių ir krizių valdymo ekspertas.